Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı’nın (EGEV) Olağan Genel Kurul toplantısı, 27 Nisan 2023 Perşembe gün, İzmir Esnaf Odaları Birliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
![](https://www.introhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/PSX_20230428_004258-1.jpg)
![](https://www.introhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/PSX_20230428_004213-1.jpg)
EGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Susam’ın sunduğu yeni yönetim kurulu oy birliği ile güven oyu aldı. Yeni yönetim kurulu önümüzdeki günlerde toplanarak tekrar görev dağılımı yaparak göreve başlayacak.
![](https://www.introhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/PSX_20230428_004315-1.jpg)
EGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Susam : Yeniden görev verdiğiniz için teşekkür ederim
Toplantıya İzmir’de Ekonomi, Sanayicileri, borsa ve ihracatçı iş dünyası insanları temsilcileri ile Çanakkale, Kütahya, Balıkesir, Denizli, Aydın Manisa , Uşak Muğla gibi çevre illerden gelen katılımcılarla gerçekleştirildi.