ÇEŞME’DE EĞLENCE MEKANI BASILDI 1 ÖLÜ 12 YARALI

İzmir’in turitik ilçesi Çeşme’deki Alaçatı’da bir eğlence mekanı 2 araçla 5 kişi 9 silahla tarandı, 1 vatandaş öldü 12 kişi yaralandı. İzmir Emniyet Müdürlüğü polis ekiplerince yapılan çalışmada şahıslar silahlarıyla birlikte yakalandı.

İzmir Valiliği konuyla ilgili basın açıklaması yayınladı. Açıklamada, “İlimiz Çeşme İlçesi Alaçatı Mahallesindeki bir eğlence mekanına, 19.08.2023 tarihi saat 02:15 sıralarında (5) şahıs (2) araç ile gelerek işletmenin özel güvenlik görevlisine ve içeride bulunan müşterilere ateş ederek olay yerinden kaçtıkları tespit edilmiştir.

Silahla açılan ateş sonucu (1) vatandaşımız hayatını kaybetmiş, (2) vatandaşımız yaralanmıştır.

Ayrıca, olayda çıkan arbede nedeniyle yaralanan (10) vatandaşımız ile birlikte toplam (12) yaralı vatandaşımız çeşitli hastanelerde tedavi altına alınmış olup, yaralıların hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

Emniyet ve jandarmamızın işbirliği içerisinde yürüttüğü çalışma sonrasında kaçan 5 şüpheli (M.M., B.Y., O.D., Ü.G., İ.A), suç aleti 3 tabanca ile yakalanmıştır.

Konuyla ilgili soruşturma titizlikle sürdürülmektedir. İlimizde suç ve suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” Denildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir