YARGI MUHABİRLERİ SEÇİMLİ GENELKURULA GİDİYOR

İYGMD’de Seçim Zamanı

İzmir’de polis ve adliye muhabirlerini bünyesinde barındıran İzmir Yargı ve Güvenlik Muhabirleri Derneği Olağan Genel Kurulu 25 Ağustos 2023 Cuma Günü Saat:18.00’de İzmir Gazeteciler Cemiyeti Uluslararası Basın Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Dernek Başkanı Muzaffer Tezel 14 Ağustos 2023 günü gereken çoğunluk sağlanamadığı için seçimin 25 Ağustos Cuma günü gerçekleştirileceğini belirterek; “ İzmir Yargı ve Güvenlik Muhabirleri Derneği olarak  bugüne kadar bize destek olan herkese sonsuz teşekkürler. Dernek üyelerimizi ve misafirlerimizi olağan genel kurulumuza bekliyoruz” dedi.

12 Temmuz 2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulda Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Tezel (Yeni Haber Gazetesi ve ( Yenihaber İnternet Portalı Sahibi), Başkan Yardımcısı Oğuzhan Kavaklı (Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi), Genel Sekreter Bahri Karataş (Hürriyet Gazetesi Emekli Muhabiri), Sayman Arif Çayan (Medya Ege Yönetim Kurulu Başkanı) ve Yönetim Kurulu Üyelikleri ise Mehmet İnmez (Cumhuriyet Gazetesi Muhabiri), Serdar Yılmaz (Anadolu Ajansı’ndan Emekli Muhabir) ve Cem Ulucan (Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı) olarak görev almışlardı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir