VİVEN İNŞAAT, YENİ PROJELERİYLE İZMİR’E ARTI DEĞER KATIYOR

Karlı bir yatırımın anahtarı; Viven İnşaat

Viven İnşaat Satış Ofisi Bornova’da Viven Vogue; lansman toplantısı düzenlendi. Viven İnşaat Direktörü Edip Singin, Bornova ve diğer projelere dair değerlendirmelerde bulunarak, bölgenin önemine dikkat çekti, yeni projelerin de müjdesini verdi

Hızla gelişen bölgelerde İzmir’e yeni bir kimlik kazandırmayı hedefleyen Viven İnşaat; projeleriyle kalite ve konforu bir arada sunuyor.  Lüks yaşamın adresi haline gelerek, müşterilerin de öncelikli tercihi olan İzmir, Çeşme ve Alaçatı’da, sürdürdüğü projeleriyle sektöre artı değer katıyor.

Modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarlanan projeler, sektöre değer katıyor’

Viven İnşaat Direktörü Edip Singin, projelere dair değerlendirmelerde bulunarak, bölgenin önemine dikkat çekti. Viven İnşaat; doğanın ve tarihin sunduğu zenginlikleri modern ve lüks bir yaşam alanıyla buluşturma hedefi doğrultusunda İzmir’in merkez konumları kadar, Çeşme ve Alaçatı bölgelerinde de yeni yatırımlar yapıyor. Çünkü biliyoruz ki; konut, bir yatırım ve birikim aracından öte, yaşamın hayat bulduğu yuvadır. Dolayısıyla, modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarlanan projeler, sektörü ve yaşam tarzlarını kökten değiştiriyor. Bir binadan daha fazlasını ortaya koyarak insan odaklı tasarım anlayışımızla, gayrimenkul ve inşaat anlayışını yenilemeyi hedefliyoruz.

Viven İnşaat İzmir’e yeni bir soluk getirecek

Viven İnşaat Direktörü Edip Singin, sözlerini şöyle tamamladı: “Yaşamın içinde yaşamlara ayrıcalık katan projelerle farkımızı hissettirmek istiyoruz. Projelerimizin temelini atarken duyduğumuz heyecanı, satış sonrası müşteri desteğimiz ve 2. El satış organizasyonumuz ile devam ettiriyoruz. Yeni vizyonumuz ve yeni kurumsal kimliğimiz ile fark yaratan, özgün projelere imza atmaya devam edeceğiz. Özellikle; sosyalleşmeyi yaşamın merkezine alan, ulaşılabilir ve sürdürülebilir yeni nesil bir yaşam alanı sunan Viven, projelerimiz ile hem İzmir’e hem de ülkemize istihdam sağlamaktadır.”

Viven İnşaat; üstlendiği tüm projelerin her biri özel ve özgün mimarisi ile dikkat çekiyor. Viven Life; İzmir’in en dinamik, en modern ve en heyecanlı projesi olarak Bornova’ya enerjik bir hava katıyor. Viven İzmir Port; 100 metre yüksekliği ve İzmir Körfezi’ne nazır eşsiz konumu ile bölgenin en ihtişamlı yapılarından biri olacak.

Viven Vogue; Bornova’nın lüks yaşam ve yatırım projesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Viven Resort; Sakız Adası’na komşu, denize sıfır lokasyonu ve kendine özel uzun kumsalı ile Çeşme’nin en özel yerinde büyüleyici bir atmosfer sunuyor. Viven Suites; Çeşme merkezdeki konut projesi olarak cadde üstü konumu ile sakinlerini cezbediyor. Viven Port Alaçatı; şık ve modern tasarımıyla bölgenin en değerli projeleri arasında yer alıyor. Çeşme ‘ye yeni bir soluk getirecek olan; Rise projemiz de yine Sakız adasına komşu ve müthiş bir deniz ve ada manzarasına sahip. Önümüzdeki günlerde web sitemiz ve tüm sosyal medya platformları üzerinden yeni yatırımlarımızı tanıtacağız. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir