İyi Parti izmir 2.Bölge Milletvekili adayı Arzu Yıldırım, İzmirli hemşerileriyle buluşup dans etti. İzmir Çerkes Ve Kültür Derneği(İÇKD) üyeleriyle buluştu. Derneğin açtığı halkdansları kursunda küçükleri görünce onlarla dans etti.
![](https://www.introhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/PSX_20230511_185721-1024x772.jpg)
İÇKD Başkanı Ramazan Ersöz, ve üyeleriyle buluşan İyi Parti İzmir 2.Bölge Milletvekili Yıldırım,”seçilsemde seçilmesem de her zaman hemşehrilerimize yardımcı olmaya hazırım ” Şeklinde açıklamalarda bulundu.
![](https://www.introhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/PSX_20230511_185439-1024x788.jpg)
Hemşerileri Arzu Yıldırım’a günün anısına bayan şal ve kolye de hediye etti.
![](https://www.introhaber.com/wp-content/uploads/2023/05/PSX_20230511_185741-1024x705.jpg)