AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI SAYGILI: DEDİKODU VE FİTNEYİ YASAKLADI

AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI SAYGILI: DEDİKODU VE FİTNEYİ YASAKLADI

AK Parti İzmir İl Başkanlığına Bilal Sagılı getirildi. Bilal  Saygılı, “Bizi fitne ve Dedikodu bitirir.” Dedi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Başkanı Bilal Saygılı, Kerem Ali Sürekli’nin Milletvekili aday adayı olmasının ardından AK Parti İzmir İl Başkanlığına getirildi

AK Parti İzmir İl binasında Kerem Ali Sürekli ile birlikte bir devir teslim töreni düzenlendi. Törende İlk konuşan  Sürekli, Bilal Saygılı’nın başarılı olacağını her zaman yanında olduklarını söyleyip, başarılar diledi.

Yeni getirilen AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı da yaptığı konuşmada, birlikte ve beraberlik içinde çalışacaklarını vurgulayarak, “Bizi iki şey bitirir Birincisi fitne, ikincisi ise dedikodular. Bunlara fırsat vermeyelim. 15 Mayıs Sabahı başka bir sabah olacak. Söz veriyoruz hep birlikte İzmir’i de  alacağız.“ Şeklinde ifadelerde bulundu.

Sürekli ve Saygılı’nın karşılıklı çiçek takdiminin ardından devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Kerem Ali Sürekli, “Kendisini tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyoruz. Allah yolunu bahtını açık etsin. Onun her zaman yanındayız, emrindeyiz. Her zaman beraber çalışacağız. Biz biriz, beraberiz, İzmir’iz. Seçimlere Başkanımız Saygılı’nın liderliğinde kapı kapı dolaşacak, sıkmadık el ve çalmadık kapı bırakmayacağız. Allah’ın izni ile Sayın Cumhurbaşkanımızı bir kez daha cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Bir de iddiamız daha var. İnşallah bu dönem Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanımızı İzmir’de birinci yapacağız. Teşkilatımız bu seçime hazır” diye konuştu.

Görevi devralan İl Başkanı Bilal Saygılı ise, “AK Parti İzmir İl Başkanı olarak burada olmanın bana getirdiği onur, bu dünyada hiçbir değerin eşit olamayacağı bir konumdur. Sizlerle olmaktan onur duruyorum. İnşallah burada çok güzel işler yapacağız. Ayrıca Kerem Ali Sürekli başkanımıza bu 4 yılda gösterdiği kıymetli mücadelesi için teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun. Rabbim yolunu açık etsin. Hiç darda bırakmasın. Birçoğumuz niyetliyiz. Ramazan ayının da hepimize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Ben sizlerle teşkilatın içinde birebir çalışmamış gibi gözüksem de geçmiş dönem il başkanlarımız da buna şahit, belediye başkanlarımız da buna şahit. Bizler çok yoğun temaslarda olduk. Sivil toplum kuruluşlarında başkanlıklar yaptık. Biz AK Parti’nin bir neferiyiz. Hem STK’larda hem iş dünyasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize verdiği görevi layıkıyla yapmaya çalıştık” dedi.

Konuşmaların ardından Kemal Ali Sürekli, yeni İl Başkanı Bilal Saygılı’ya çiçek takdim etti. Törene Bilal Saygılı’nın babası Sefa Saygılı ve ailesinin yanısıra AK Parti’nin kurucularından 22. Dönem İzmir Milletvekili İsmail Katmerci, Parti İzmir Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Özgür Hızal, ilçe başkanları, il ve ilçelerin yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir