HEM AVUKAT HEM DE ŞARKICI İZMİRLİ ÖZKAN YILDIRIM MADONNA’NIN DANSCILARIYLA KLİP ÇEKECEK

İZMİRLİ ŞARKICI AVUKAT ÖZKAN YILDIRIM YENİ KLİBİNİ MADONNA’NIN DANSCILARIYLA ÇEKECEK

 İzmir Barosuna kayıtlı Avukat Özkan Yıldırım, yaklaşık 8 yıl hakim olarak görev yaptıktan sonra şarkıcı olmak için istifa etmişti. 100’e yakın bestesi ile 4 klibi bulunan Yıldırım, gizli tuttuğu yeni şarkısının klibini Madonna’nın dansçılarıyla çekecek. Kuşadası ve Fethiye’de belirlenen mekanlarda yeni klibini çekeceğini belirten Yıldırm, Madonna’nın danscılarıyla yaptığı görüşmelerde prensipte anlaştıklarını, resmi sözleşmeden sonra klibi yazın çekmeyi planladığını söyledi.

1993 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan ve Rize, Çorum gibi illerde yaklaşık 8 yıl hakim olarak görev yapan Özkan Yıldırım, müziğe karşı olan tutkusunu daha fazla bastıramayınca görevinden istifa edip türkücü olmaya karar verdi. Yıldırım, yaşadığı bir olaydan esinlenerek yazdığı şarkısına ise yine kendisi gibi sıra dışı bir klip çekti.

Hem hakimlik hem savcılık hem avukatlık yapıp hem de profesyonel anlamda müzikle ilgilenen tek kişi olduğunu söyleyen Yıldırım, “Özellikle hakim ve savcı arkadaşlarımdan olumlu dönüşler alıyorum. Avukat arkadaşlarım da olumlu tepkiler veriyor. Eğer sesiniz ve yeteneğiniz varsa yaptığınız işin önemi yok.” Şeklinde konuştu.(yargının nabzı)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir