YENİ CHP İL BAŞKANI ASLANOĞLU’NUN İLK ZİYARETİ MENDERES’E

Yeni seçilerek göreve başlayan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, ilçe ziyaretlerinin ilkini Menderes’e gerçekleştirdi. Aslanoğlu, “İktidar yolunda gece gündüz demeden yerelden genele, genciyle yaşlısıyla sokak sokak dolaşıp çalışmalarımızı sürdürmeliyiz” dedi.

Genel Merkez MYK kararıyla göreve gelen CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, ilçe ziyaretlerinin ilk ziyaretini Menderes’e gerçekleştirdi. CHP Menderes İlçe Başkanlığında bir araya gelen örgüt, ardından Merkez Pazaryerini gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak CHP Menderes İlçe Başkanlığında partililerle bir araya gelen Aslanoğlu, Menderes’te olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek şunları kaydetti: “Menderes’te olmaktan dolayı çok mutluyum. Örgütümüzde gördüğüm heyecan da beni ayrıca umutlandırdı. Genel seçimlere yani AKP’nin elveda demesine çok az kaldı. Bizler de bunun bilinciyle iktidar yolunda gece gündüz demeden yerelden genele, genciyle yaşlısıyla sokak sokak dolaşıp çalışmalarımızı sürdürmeliyiz.”

CHP Menderes İlçe Başkanı Sezen Şen ise, Başkan Aslanoğlu’nu ilçede ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, “İl Başkanımız Sayın Şenol Aslanoğlu’nu görkemli bir şekilde karşılayarak ilçemizde ağırladık. CHP Menderes İlçe Başkanlığı olarak seçimlere giden yolda il başkanlığımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan da Aslanoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyerek, şöyle devam etti: “İl Başkanımız Sayın Şenol Aslanoğlu’na görevinde başarılar dilerken, şuna inancım tam ki İl başkanımız genel seçimlerde yeni gelecek olan iktidarın da il başkanı olacak. Genel hükümette dalgalanan CHP bayrağı, İzmir’de de Menderes’te de coşkuyla dalgalanmaya devam edecek”

İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından örgüt, merkez pazaryerini gezerek vatandaş ve pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Ziyaretlere, CHP İzmir İl Başkan Yardımcıları, CHP Menderes İlçe Başkanlığı yönetimi, Menderes Belediyesi Meclis üyeleri ve çok sayıda CHP’li katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir