TURİZM SEKTÖRÜ HORECA FAİR’E ÇIKARMA YAPACAK

İzmir’de Turizm sektörü 2023 sezonu için ihtiyaç duyduğu 4 bine yakın kalem ürünü satın almak için HORECA Fair’e çıkarma yapacak. GL Platform tarafından düzenlenen HORECA Fair, 350 firma ile 187 bini aşkın ziyaretçiyi buluşturacak. Yurtdışından 250 profesyonel satın almacı da fuarda ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek. Fuar İzmir’de 15-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek HORECA Fair, sektörün ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere ulaşmasını sağlayacak.

Turizm Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Ali Can Aksu, HORECA Fuarı’nın İzmir için çok önemli olduğuna dikkat çekti. Aksu “Sezon öncesinde bu fuar, Ege’nin turizm potansiyelini en üst noktaya çıkarmasını sağlayacak. Geniş ürün yelpazesi, doğru ürün doğru fiyat politikasıyla ziyaretçilerin ufkunu açacak” dedi.

ÇEŞME TURİSTİK OTELCİLER BİRLİĞİ BAŞKANI YAKUP DEMİR
Sektörün önde gelen isimleri de görüşlerini şöyle belirtti:
Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkanı Yakup Demir:
“Otellerde 4 bine yakın kalem ürün kullanılıyor. HORECA Fair ile konaklama sektörü, ihtiyacı olan her türlü malzemeyi tedarik edebiliyor. Aynı zamanda da sektör paydaşlarıyla buluşmak, yeni yol haritaları belirlemek için güzel bir fırsat yakalıyoruz. Her sene otelciler olarak HORECA Fuarı’nı heyecanla bekliyoruz” 
 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir