MENEMEN TİCARET ODASI’NDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA: “BİZİ BIRAKMA ” ÇAĞRISI

Menemen Ticaret Odası’ndan Ankara çıkarması, MENTO’dan Anıtkabir ve TOBB’a ziyaret; Hisarcıklıoğlu’na “Bizi bırakma” çağrısı 

Menemen Ticaret Odası Yeni Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile birlikte Ankara’ya çıkarma yaptı. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ebedi istiratgahı olan Anıtkabir’de çelenk sunumu yapan heyet daha sonra da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy, Meclis Başkanı Erdinç Cengiz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri’nin katıldığı ziyarette ilk durak Anıtkabir oldu. Aslanlı yol yürüyüşünün ardından Ulu Önder Atatürk’ün anıt mezarını ziyaret eden Heyet, Resmi tören ile Atatürk’ün mozolesine çelenk sunumu gerçekleştirdi. Menemen Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy Anıtkabir özel defterine duygu ve dileklerini yazarak saygılarını sundu.

Süsoy projelerini anlattı

Menemen Ticaret Odası’nın yeni seçilen Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri daha sonra TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kabulde, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, MENTO Yönetim ve Meclisine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.  Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy, da Hisarcıklıoğlu’na her dönemde üyelerine sorun ve isteklerine çözüm sunmasından dolayı teşekkürlerini iletti. Halen gerçekleştirilen ve önümüzdeki süreçlerde hayata geçecek olan projeleri anlatan Süsoy, Hisarcıklıoğlu’nu da Menemen’e davet etti.

Rifat Başkana “bizi bırakma” çağrısı

Ankara ziyaretini değerlendiren Süsoy, 25 Ekim’de seçim süreçlerini tamamladıklarını belirterek, ilk olarak Atatürk’ün huzuruna çıkıp, saygı duruşunda bulunarak yeni dönemlerini başlatmak istediklerini söyledi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile yeni seçilen arkadaşlarını da tanıştırdıklarını ve kendilerine başarılar dilediklerini ifade eden Süsoy, “Biz özellikle Mayıs ayını bekliyoruz. 20 yıldır Rifat Başkanın bizlere, Türk ticaretine Türk sanayisine verdiği desteklerle ülke bugünlere geldi. Çok önemli bir unsur bizim için. Biz Mayıs ayında Rifat Başkanın yeniden göreve gelmesini, 4 yıl bizimle beraber olmasını, bizi bırakmamasını özellikle talep ediyoruz. Bu konuda sonsuz desteklerimizi de kendisine ilettik” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir