CUMHURİYET’İN 99. YILINDA İZEL-ÇELİK-ERCAN’IN 30 YILLIK HALK KONSERİ HASRETİ DE ALİAĞA’DA BİTECEK

CUMHURİYET’İN 99. YILINDA İZEL-ÇELİK-ERCAN’IN 30 YILLIK HALK KONSERİ HASRETİ DE ALİAĞA’DA BİTECEK

Cumhuriyet’in 99.Yılı İzmir Aliağa’da İzel-Çelik-Ercan’ın 30 Yıl Aradan Sonra İlk Halk Konseri ile Çoşkuyla Kutlanacak.

İzmir’in Aliağa Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yılında her yıldan farklı kutlanacak. Bu yılda daha coşkuyla farklı şekilde kutlamalar kapsamında, binlerce Aliağalının katılımıyla gerçekleştirilecek. Kutlamalar fener alayı ve korteji yürüyüşünün ardından, Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alacak olan İzel-Çelik-Ercan, en güzel şarkılarıyla cumhuriyet coşkusunu ikiye katlayacak. İzel-Çelik-Ercan’ın 30 yıllık Halk konserleri hasretinin de bu kutlama ile sona ermiş olacağı kaydedildi.

ÇOŞKULU KUTLAMALAR

Aliağa’da 29 Ekim Cumartesi günü sabah saatlerinde gerçekleştirilecek resmi programın ardından 99. yıl kutlamaları akşam saatlerinde Aliağa Belediyesi öncülüğünde organize edilecek Cumhuriyet Fener Alayı ve korteji ile devam edecek. Saat 18.30’da Aliağa Belediyesi Spor Salonu önünde toplanacak kortej ile Aliağalılar, bando ve marşlar eşliğinde, ellerinde meşaleler ve bayraklarla; İstiklal Caddesi, Hükümet Caddesi güzargahından kortej halinde Cumhuriyet Meydanı’na ulaşacak. 

İZEL-ÇELİK-ERCAN ALİAĞALILARI COŞTURACAK

Fener alayı sonrasında saat 20.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alacak olan 90’ların sevilen müzik grubu İzel-Çelik-Ercan, 30 yıl aradan sonra ilk kez bir halk konserinde hayranlarının karşısına çıkacak. Aynı sahneyi paylaşacak olan sevilen üçlü, en güzel şarkılarıyla Cumhuriyet coşkusunu Aliağa’da zirveye taşıyacak olması da kutlamalara da ayrı bir özellik katacağı kaydedildi

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir