Doğruer’e BTO’dan tam destek

Bergama Belediye Başkan Adayı Doğruer: Bergama Bakırçay’ın istihdam merkezi olacak

Doğruer’e BTO’dan tam destek

Başkan Adayı Doğruer: Bergama’nın ve Bakırçay’ın yoğunluğu planlanıyor

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan adayı Dr. Sadık Doğruer, Bakırçay bölgesi iş dünyası ile bir araya gelerek yeni dönemde yapılması planlanan ve devam eden sanayi yatırımlarını değerlendirdi.

 

Bergama Ticaret Odası ziyaretinde, Bakırçay iş dünyası ile bir araya gelen Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, devam eden yatırımları ve iş dünyası ile yeni hayata geçirilecek projeleri değerlendirdi “Belediyelerimiz, hükümetimiz ve iş dünyamızın ortak girişimleri ile yakında hayata geçecek yatırımlar ile Bergama Bakırçay’ın istihdam merkezi olacak. Başkanlık dönemimizde bugünün hizmetleri yapılırken, Bergama’nın ve Bakırçay’ın gücü planlanıyor.” dedi.

Oda heyetiyle birlikte hayata geçirmekte olan Kınık Organize Sanayi Bölgesi, Kınık Tarıma Dayılı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Bergama Organize Sanayi Bölgesi’nin; Bergama, Dikili ve Kınık için katılacağı değerler ve üzerine yenilerini bulma projeleri hakkında istişarelerde bulundu.

”Bakırçay’ı İzmir’in gözdesi”

Aday Doğruer: “Bakırçay bölgemizin ortalama yıldızları olan organize sanayi bölgelerinin Kınık ve Bergama’ya istihdam sağlanacağı gibi Dikili ilçesine de katkıları arttığını düşünüyorum. Bakırçay’ı İzmir’in gözdesi yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu sayede emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

BTO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Kolat, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Göksel Özüak ve Melih Çağdaş, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Salim Zeki Kurşun, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Kor, Hüseyin Paksoy ve Emre Erdoğan’ın içerdiği BTO ekibi tarafından karşılanan Cumhur İttifakı heyeti pek çok süreçte çok STK ile bir araya gelmelerini birlikte iş yapma gücünü her zaman inandıklarını kaydetti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir