DAĞ, BALIK TEZGAHININ BAŞINDA

BALIK TEZGAHININ BAŞINA GEÇEN HAMZA DAĞ, RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

DAĞ, BALIK TEZGAHININ BAŞINDA

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Kemalpaşa ilçesindeki kapalı pazar yeri ziyaretinde balıkçı tezgahının başına geçti. Renkli görüntülerin oluştuğu anlarda Dağ müşterilerin balıklarını poşetleyip, tarttı.

Hamza Dağ , seçim çalışmaları kapsamında Kemalpaşa’daydı. Dağ ilçede ilk olarak, geçtiğimiz hafta açılışını gerçekleştirdiği seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti. Daha sonra ilçenin işlek caddelerinde esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Dağ, onların taleplerini dinledi.

Daha sonra kapalı pazar yerini dolaşan Dağ, esnafa hayırlı bol kazançlar diledi. Vatandaşların taleplerini de not alan Dağ, çocuklarla da fotoğraf çektirdi.

DAĞ, BALIK TEZGAHININ BAŞINDA

Hamza Dağ ve Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, pazar yerindeki bir balık esnafında tezgah başına geçti. Renkli görüntülere sahne olan anlarda Hamza Dağ ve Galip Atar, müşterilere balık tarttı.

Kemalpaşa İlçesi Ziraat Odası Başkanlığı’nı da ziyaret eden Dağ ve beraberindekiler, buradan Erzurum Oltulular Derneğine geçti.

İlçedeki Erzurumlular ile bir araya gelen Dağ, konuşmasında, en çılgın projesinin, “Gönüllere girmek” olduğunu söyleyip, İzmir için “Şehrül-Emin” vurgusu yaptı.

Bu ziyaretlerde Hamza Dağ’a AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Metin Yaşar’da eşlik etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir