KÜÇÜK KULÜP’TE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU     

İzmir’de kurulu bulunan ve iş insanları ile ünlü tanınmış simaların katıldığı adı küçük ama kendi büyük olan, 80 yıllık Küçük Kulüp’teki tenis kortlarında 30’uncusu düzenlenen karşılaşmalarında şampiyonlar belli oldu.

Küçük Kulüp’te bu sene 30.’sunun düzenlendiği geleneksel Küçük Kulüp Tenis Turnuvası, oynanan final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ve final kokteyli ile son buldu.

Turnuvanın tek kadınlar kategorisinde Evren Soytok birincilik, Zeynep Durakçay ikincilik kupasını kaldıran isimler oldu. Tek Erkeklerde ise oldukça çekişmeli geçen Serhat Kaya, Eray Aktaş final maçının galibi Eray Aktaş olurken, çift erkekler kategorisinde Hüsnü Hatipoğlu-Eray Aktaşl ikilisi birinci Osman Yücel-Saygın İşbay ikilisi ise ikinci olmaya hak kazandı. Turnuvanın Centilmen Sporcuları Deniz Bizden ve İbrahim Özuysal seçildi.

Dereceye giren tenisçilere kupaları Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Yönetim üyesi Ahmet Aslaner, kulüp üyeleri Ozan Demirbaş, Korkut Akselen, Mehmet Kurt ve turnuva başhakemi Oğuz Azkara tarafından verildi.

SARIGEDİK,GÜÇLÜ BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞUYUZ

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik: “80 kuruluş yıldönümümüzde 30. Kez gelenekselleşen tenis turnuvalarımızı düzeliyoruz. Bu sene rekor katılımla oynanan Küçük Kulüp Tenis Turnuvası’nda emeği geçen tüm ekibimize ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.

Üyelerimizin ve siz sevgili tenisçilerin desteği ile göreve geldiğimiz günden bu güne, ortaya koyduğumuz sportif ve sosyal vizyonumuz ile güçlü bir sivil toplum kuruluşu olma hedefimizi yerine getirdik. Bayrağı daha da yükseklere taşımak istiyoruz..” Dedi..

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir