NECİP FAZIL KISAKÜREK 1-H ÖĞRECİLERİ, ASKER UĞURLAMASINI YAŞATTILAR

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu 1-H Sınıfı Öğrencilerinden Dev Gösteri…

Duygu dolu anları yaşatan, Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu 1-H Sınıfı öğrencileri yıl sonu gösterinde tüm dugularını yaşatıkları asker uğurlaması ile Atatürk’ün Samsuna Çıkışı çok büyük alkış aldı.

Okulun 1-H öğrencilerinin yıl sonu  gösterilerini Sınıf Öğretmeni Şükran Şencan öncülüğünde Mustafa Necati Kültür Merkezi’nde profesyonelleri aratmayarak görsel şöleni ile duygusal anları yaşatarak sergiledikleri oyunlar büyük beğeni topladı.

Meslek branşlarının tanıtımından mevsimlerin tanıtılıp sahnelendiği, dans gösterilerinin şova dönüştüğü, sayıların tanıtımından asker uğurlamasındaki anne-oğul sevgisinin tüm duygularının yaşatıldığı gösteride, final ise “Atatürk’ün Bandırma Vapuru ile Samsun’a Çıkışıyla” son buldu.

Finale yakışır bir gösteri sergileyen 1-H sınıfı öğrencileri okudukları şiirlerinden  kıyafetlerine, duruşlarına kadar misafirlerine duygulu anlar yaşattılar.

1-H Sınıf Öğretmeni Şükran Şencan  öncülüğünde gerçekleşen gösteri profesyonel tiyatrocuları aratmayarak izleyenlere görsel şölen havasında geçti.

İlginin oldukça yoğun olduğu gösteriye Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Okul idaresi, öğretmenleri ile velileri katıldı.

Henüz 7 yaşında olmalarına rağmen böylesi başarı dolu gösteriye imza atan 1-H sınıfı öğrencilerini ve onları sabırla çalıştıran, hazırlayan Sınıf Öğretmeni Şencan Öğretmeni gece boyunca izleyenler ayakta alkışladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir