ÖZLÜTÜRK : HER OYUNCU, TAKIM VE MENAJERDEN AHLAKLI VE PRENSİPLİ DAVRANMASINI BEKLİYORUZ

ÖZLÜTÜRK: “HER OYUNCU, TAKIM VE MENAJERDEN AHLAKLI VE PRENSİPLİ DAVRANMASINI BEKLİYORUZ.”

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Genel Menajeri Halis Oğuz Özlütürk önemli açıklamalarda bulundu.

SEZON İÇİNDE ÜZÜCÜ BİR OLAY YAŞADIK

İstanbul takımlarıyla mücadele etmenin özellikle voleybolda zor olduğunu fakat Karşıyaka Spor Kulübü olarak tüm branşlarda olduğu gibi organizasyon olarak voleybolda da her takımla rahatlıkla yarışabilecek seviyede olduklarını belirten Özlütürk “ Bu sezon içinde üzücü bir transfer süreci yaşadık. Çok değer verdiğimiz iki oyuncumuz, Ocak Ayı sonunda menajerlerinin baskısıyla başka bir kulüple ön protokol yapmışlar. Bu olay sonucunda da konsantrasyonları ve odak noktaları bozulan oyuncularımızın takımımıza verdiği katkı minimum seviyeye düştü. Bunu ben değil kendileri bize itiraf ettiler.” Dedi.

Prensip olarak sezonun son maçı bittikten sonra transfer sürecine başladıklarını söyleyen Halis Oğuz Özlütürk sözlerine şöyle devam etti; “ Biz sportif anlamda bu kadar ahlaklı ve prensipli davranırken diğer kişi ve takımlardan da aynı özveriyi bekliyoruz.

HAZİRAN BAŞINDA TÜM TRANSFERLERİ AÇIKLAYACAĞIZ

Bu sezon son maçımız bittiği anda transfer çalışmalarına başladık. Geçen sezon bizimle olan yabancı oyuncumuzla devam ediyoruz. İç transferde imzaları attırdık.  Anlaştığımız diğer isimlerle 31 Mayıs itibariyle resmi sözleşme imzalayacağız ve ardından Haziran başından itibaren hepsini peş peşe açıklayacağız.

BİR ALTYAPI SALONU DAHA YAPIYORUZ

Camiamıza güzel bir haber de vermek istiyorum. Bu yaz Selçuk Yaşar Spor Tesislerimizde yeni bir salon inşaatına daha başlıyoruz. Tibet Kızılcan Voleybol Salonu ile aynı ölçülerde bir salonu daha umarım en kısa sürede tamamlayacağız. Bir salon demek 200-250 genç sporcunun voleybol oynaması, voleybolu sevmesi demek.

OLMAMIZ GEREKEN YERE GELECEĞİZ

Son olarak ekibimiz ve kendi adıma şöyle bir söz verebilirim. Yönetimimizle beraber 7 senelik mücadelemizin meyvelerini toplamak için hazırlıklarımıza çok erken başladık. Maçımıza gelip takımımızı izleyen her taraftarımız gurur duyacak. Son topa kadar mücadele eden ruhumuzu aynı şekilde sürdürüp olmamız gereken yere geleceğiz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir