CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ A BELLİ OLDU : ASLANOĞLU’NDAN MİLLETVEKİLLERE MESAJ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI AÇIKLADI. İLK MESAJ CHP İL BAŞKANI ŞENOL ASLANOĞLU’NDAN GELDİ. MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA MESAJI “İZMİR’E YAKIŞAN LİYAKAT SAHİBİ ADAYLAR. BİZ KAZANACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP İzmir Milletvekili Adaylarının kesinleşmesinin ardından “Sana Söz Biz kazanacağız” mesajı verdi.

Aslanoğlu, partisinin İzmir milletvekili adaylarının liyakat sahibi ve çalışkan isimlerden oluştuğunu ifade ettiği açıklamasında, halkın iktidarına 34 gün kaldığını, 15 Mayıs itibariyle Türkiye’ye tam anlamıyla baharı yaşatacaklarını belirterek, şunları söyledi;

15 MAYIS’TA TÜRKİYE’YE BAHARI YAŞATACAĞIZ, MİLLET KAZANACAK

Millet İktidarına ve Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı’na sayılı günler kala milletvekili adaylarımızın kesinleşmesiyle artık daha da hızlı çalışarak, adaylarımızı halkımızla buluşturacağız. İzmir’in vekil adayları İzmir’e yakışan, liyakat  sahibi, çalışkan isimlerden oluştu. Gerek ittifak kontenjanından gerekse örgütümüz içinden belirlenen adaylarımız Millet iktidarının milletvekilleri olacaklar.

İzmirliler ile birlikte halkın iktidarına 34 gün kalmışken, ülkemize çöken kara bulutları dağıtmak, adaleti ve İzmir kimliğini tüm ülkede hakim kılmak için omuz omuza mücadelemize devam edeceğiz. Elbette tüm aday adaylarımız bu listelerde yer alacak donanıma sahipti. Ancak sadece 28 kişilik bir liste belirleniyor. Aday adaylarımızın uzmanlığına, emeğine ve verecekleri desteğe şimdi daha çok ihtiyacımız var.  Hedefimiz belli.15 Mayıs sabahı Türkiye’ye tam anlamıyla baharı yaşatacağız. Birlikte çalışacağız, biz kazanacağız, millet kazanacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir