SAHNEDE EVLENME TEKLİFİ

SAHNEDE EVLENME TEKLİFİ

SevMedya Yayın Grubu’nun geleneksel olarak her yıl vereceği “Topluma Merhaba Ödülleri” töreni  İzmir Devlet Opera ve Balesi Elhamra Sahnesi’nde gerçekleşirken sahnede ilginç bir olay yaşandı.

Özel ödüller bölümünde Hulusi Tunca Özel Ödülü’nü sunmak üzere Tunca’nın kızı SevMedya İstanbul Temsilcisi Ecem Naz Tunca sahneye geldi. Tunca ödülü Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu’na vereceğini söyledi. Sanatçılar Kıbrıs turnesinde oldukları için ödülü kendilerine iletmek üzere işletmeci Emre Cebeci aldı. Cebeci ödülü alıp konuşmasını yaptıktan sonra cebinden bir yüzük çıkardı. Tuncanın önünde  diz çökerek “Benimle Evlenir misin?” diye evlilik teklifi yaptı. Tunca şaşkınlıktan bir süre yerinde dona kalırken izleyicilerin “cevabın ne?” seslenişlerine mikrofondan “evet” diye bağırarak müstakbel eşinin boynuna sarıldı. Sahneye farklı yerlerden çıkan genç çift elele birlikte sahneden indiler.

Gecede 7 farklı dalda “Topluma Merhaba Ödülleri”ni kazananlara ödülleri verilirken etkinlikte ülkemizin önde gelen sanatçılarından Perim Hamidoğlu ve Hülya Ardıç 4 el piyano resitali verdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir