CHP İZMİR’DEN İFTAR VE SAHUR ZİYARETLERİ

CHP İZMİR’DEN İFTAR VE SAHUR ZİYARETLERİ ASLANOĞLU “ SOFRALARI BÜYÜTMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, ramazan ayı öncesinde başlattığı ev ziyaretlerini, ramazan ayının başlamasıyla birlikte iftar ve sahur buluşmalarıyla sürdürüyor. Aslanoğlu eşi Duygu Aslanoğlu ile birlikte İzmirlilerin sofralarına misafir oluyor, dertlerini dinliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir’de saha çalışmalarını 30 ilçede eş zamanlı sürdürürken, ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar ve sahur buluşmaları da başladı. CHP İzmir il başkanı Şenol Aslanoğlu bu kez, Karabağlar ’da Niğde’den İzmir’e gelmiş olan Hatice Altungöller ve ailesi ile birlikte iftar yaparken, sahuru da taksici esnafıyla birlikte yaptı. Aslanoğlu ziyaretlerini ilişkin yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

SÖZÜMÜZÜ TUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İçinde bulunduğumuz ramazan ayı paylaşmanın ve dayanışmanın ayı. Biz bu ayda İzmirli hemşehrilerimizin iftar ve sahur sofralarına konuk oluyor, o sofraları daha da büyütüyoruz. İftar ziyaretimizi bu defa Karabağlar’ da oturan Hatice hanım ve ailesine gerçekleştirdik. Bizleri çok samimi ve sıcak karşıladılar. Sofralarını paylaştık, birlikte iftar yaptık. Misafirperverlikleri ve içimizi ısıtan sohbetleri çok değerliydi. Sadece iftarlarda değil, sahurda da vatandaşlarımızla birlikte oluyor, dert dinliyor, sahur sofrasını büyütüyoruz. Bu sabahki sahur buluşmamızı da Karabağlar ilçemizde yapıyoruz. Sevgi Mahallesi taksi durağında, gece gündüz demeden çalışarak evine helal lokma götürme derdinde olan kardeşlerimizle dertleşiyor, sahur sofrasını paylaşıyoruz. Ramazan boyunca iftarlarda ve sahurlarda İzmirli vatandaşlarımızın evlerine, iş yerlerine konuk olmaya, bu ayın bereketini, dayanışma duygusunu birlikte yaşamaya devam ediyor olacağız. İzmirlilere verdiğimiz, geceli gündüzlü yanınızda olacağız sözümüzü tutmaya devam edeceğiz. Bizlerle aşını, evini paylaşan, gönül birlikteliği yapan herkese çok teşekkür ediyorum.

Sevgi mahallesinde, sahurda taksici esnafıyla gerçekleşen buluşmaya İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Bülent Sözüpek ve CHP İzmir il başkan yardımcıları da katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir