İZKK BAŞKANI KÖKKILIÇ : TARAFSIZ VE İLKELİ BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNE DESTEK OLACAĞIZ

İzKK Başkanı Nilay Kökkılıç,”Tarafsız ve ilkeli basın özgürlüğüne destek olacağız”

İzmir Kent Konseyi (İzKK) Yönetim Başkanı Nilay Kökkılıç, tarafsız, ilkeli bir basın ve basın özgürlüğü için İzmir Kent Konseyi olarak her zaman destek olacaklarını söyledi.

İzmir Kent Konseyi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nilay Kökkılıç, ilk Medya buluşmasını gerçekleştirdi.İzmir Kent Konseyi, İzmir’de, İzmirli Ege Medya Platformu ile bir araya geldi. Medya Yöneticileri ve yazarlarla düzenlenen toplantıda bir araya gelen İzKK Başkanı Nilay Kökkılıç, İzmir Kent Konseyi’nin yapısı ve yürüttüğü çalışmaları anlatarak, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Toplantıda konuşan İzKK Başkanı Kökkılıç, tarafsız, ilkeli bir basın ve basın özgürlüğü için İzmir Kent Konseyi olarak her zaman destek olacaklarını vurguladı.

İzmir Kent Konseyi (İzKK) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nilay Kökkılıç, İzmir Kent Konseyi’nin yapısı ve yürüttüğü çalışmaları anlatarak, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İzmir’deki gazetecilere açıklamalarda bulunan, İzKK Başkanı Kökkılıç, tarafsız, ilkeli bir basın ve basın özgürlüğü için İzmir Kent Konseyi olarak her zaman destek olacaklarını vurguladı.

Kökkılıç, kent konseylerinin merkezi idarenin kurumları, sendikalar, üniversiteler, meslek odaları temsilcileri ile dernekler, vakıflar, muhtarlar, noterler ve baro gibi geniş bir bileşen temsilcileri topluluğu ile çalıştığını söyledi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İzKK Başkanı Kökkılıç, son genel kurul da alınan bazı kararlar hakkında da ilk defa açıklama yapıldığı açıklayarak,  Basın İnternet medya temsilcilerine ve gazetecilere aynı zamanda bir hukukçu olarak bilgilendirme de bulundu.

İzKK Başkanı Kökkılıç , İzmir Ege Medya Platformu’nun proje ve önerilerine her zaman açık olduklarını ve her türlü desteği vermek adına İzmir Kent Konseyi olarak hazır olduklarını da kaydetti.

KENT KONSEYİ İLK İZMİR EGE MEDYA PLATFORMYLA BULUŞTU

İzmir Kent Konseyi Başkanı Kökkılıç, bası olarak ilk defa İzmirli Ege Medya Platformu ile bir araya geldiğini açıkladı. Medya Yöneticileri ve yazarlarla düzenlenen toplantıda bir araya gelen İzKK Başkanı Nilay Kökkılıç, İzmir Kent Konseyi’nin yapısı ve yürüttüğü çalışmaları anlatarak, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

İZMİR KENT KONSEYİ’NDEN MEDYA PLATFORMUNA TEŞEKKÜR

İzmir Kent Konseyi toplantısı, İzmir’deki gazeteci, İnternet medya temsilcilerinin ve gazetecilerin kendilerini tanıtmasının ardından konuşan Başkan Kökkılıç, İzmir Ege Medya Platformu Başkanı Ahmet Kaplan’a gerçekleşen buluşmayı organize ettiği için teşekkür etti. Kökkılıç, ayrıca bundan sonra da bu tip organizasyonların devam etmesi gerektiğini, konseyde basın biriminde temsilci istediklerinde kaydetti.

İzmir Ege Medya Platformu Başkanı Ahmet Kaplan ise, İzmir Ege Medya Platformu’nun, 5 yıllık bir süreçte kendine özgü bir anlayış içerisinde ve ihtiyaçtan dolayı ortaya çıktığını kaydetti. Kaplan, İzmir’den başlayan yolculuğun tüm Ege Bölgesini kapsadığını ve bugün 120’yi aşkın Gazeteci’nin araya geldiği, 100den fazla toplantı düzenlendiğini, İzmir’in ilk ve tek kendine özgü en büyük mesleki oluşum bölgesel oluşum haline geldiğini belirtti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir