FOUR POİNTS BY SHERATON, KUTLAMA YERİNE ÇEVRECİ YAKLAŞIMLA ORMAN OLUŞTURACAK

Four Points by Sheraton İzmir Otel Beşinci Yılında Eğlence Düzenlemek Yerine çevreci bir kutlama düzenleyecek. Four Points by Sheraton İzmir Otel Sürdürülebilir bir gelecek için Manisa Yunt dağında 10 Bin fidanlık bir orman oluşturuyor.

Yetkililerin yaptığı açıklamada; Er Yatırım bünyesinde yer alan ve Ege Bölgesindeki iş seyahatlerinin vazgeçilmez otellerinden olan Four Points by Sheraton İzmir, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak amacıyla beşinci yılında çevreci bir yaklaşımla Ege Orman Vakfı iş birliğiyle 10 bin fidanlık bir orman oluşturuyor. Dünyanın en büyük Uluslararası Otel zinciri Marriott’un markalarından biri olan Four Points by Sheraton, Hatıra Ormanı’nın  fidan dikim etkinliğini Er Yatırım Otelin tüm yönetici, çalışanlarının ve davetlilerin  katılımıyla Kasım ayında gerçekleştirecek.

ÇEVRECİ KUTLAMA

İzmir’in önemli iş merkezlerinin ortak noktası olan Bayraklı ’da bulunan, yüksek misafir memnuniyeti ve konfor sunan Four Points by Sheraton İzmir, 5. yılında misafirleri adına Ege Orman Vakfı iş birliği ile 10 bin fidanlık bir orman oluşturacak. Manisa Yunt Dağı ağaçlandırma sahasında oluşturulacak ormanın Kasım ayında gerçekleştirilecek dikim etkinliğinde ilk fidanlar toprakla buluşacak ve etkinlik öncesi de basın toplantısın da düzenlenecek..

KUTLAMA YERİNE HATIRA ORMANI

İzmir’in ticaret merkezi Bayraklı’da bulunan gerek iş seyahatleri gerekse turistik seyahatler için tüm ihtiyaçların düşünüldüğü Four Points by Sheraton İzmir, 2017 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlıyor. Leed Gold sertifikalı binaya sahip olan ve sosyal sorumluluk hedefleri doğrultusunda topluma ve çevreye desteğini sürdüren otel, daha çevreci bir dünya farkındalığı yaratmak amacıyla Four Points by Sheraton İzmir Hatıra Ormanı’nı hayata geçiriyor. 

Kuruluşunun beşinci yılında gelecek nesillere nefes olmak için Ege Orman Vakfı ile imzaladığı protokolle 10 bin fidanlık orman oluşturuyor. Manisa Yunt Dağı ağaçlandırma sahasında Ege Orman Vakfı iş birliğiyle fidanları toprakla buluşturacak olan Four Points by Sheraton İzmir, ilerleyen dönemlerde çevre odaklı pek çok projeyi hayata geçirmeye devam edeceği de kaydedildi.

Ayrıca yspılan açıklamada, bünyesinde başka otel yatırımlarını da barındıran Er Yatırım ile Four Points by Sheraton İzmir ve Ege Orman Vakfı yöneticileriyle birlikte çalışanların da katılacağı fidan dikim etkinliği  Kasım ayında  gerçekleştirilecek.

FOUR POINTS BY SHERATON IZMIR

Firma ile ilgili ise Four Points by Sheraton İzmir, İzmir’in ticaret merkezi Bayraklı’da konumlanmış yüksek teknoloji ve konfora sahip, bir iş seyahatinde ihtiyacınız olan her şey düşünülerek tasarlanmış dört dörtlük bir iş otelidir. Er Yatırım’ın Mistral Tower projesinin içinde yer almaktadır. 8 bin metrekare alana sahip, 110 oda ve 5 toplantı salonu, 1 Restaurant, 1 Bar olarak planlamıştır. Four Points by Sheraton İzmir, gurme bir alışveriş merkezi, rezidanslar ve ofisler ile ihtiyaç olunan her şeyi bulabileceğiniz bir komplekste yer almaktadır. Four Points by Sheraton İzmir, dört dörtlük bir iş oteli olma hedefiyle misafirlerine hizmet vermektedir.” Denilerek, Çevreci yatırımlarının da dikkat çektiği, yenilerinin ekleneceği ifade edildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir