LÖSEV İYİLİKLER TIR’I İZMİR’DE

LÖSEV, “İyilikler TIRı” projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor. LÖSEV İYİLİKLER TIR’ı İzmir’de de Lösemi çocuklar ve aileleriyle buluştu.

Hastaların ve ailelerinin tüm temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanını dolaşan LÖSEV’in İyilikler TIR’ı İzmir Gündoğdu Meydanı’nda hasta aileler ile buluştu. Türkiye’nin tüm bölgelerinde kuru gıdadan et ve et ürünlerine, kırtasiyeden giyime bir lösemi ve kanser hastasının iyileşmesi için gerekli olan temel ihtiyaçları ulaştıran LÖSEV İyilikler Tırı’nda aileler ihtiyacı olan ürünleri aldılar. Aynı zamanda vakfın çalışanları yiyecek ve içecek ikramı yaparlarken hasta aileler animasyon gösterileri ve müzik dinletisi eşliğinde keyifli vakit geçirdiler. Aileler gıda, kıyafet, et ve kırtasiye ihtiyacını karşılarken ‘LÖSEV bütün hastalık sürecimiz boyunca hep yanımızdaydı. Maddi ve manevi bütün desteğini bizden hiç eksik etmedi. Allah LÖSEV’den razı olsun, Üstün Bey’e teşekkür ediyoruz.’ ifadelerini kullandılar.

LÖSEV “Mutlu Et” İzmir’de Devam Ediyor

LÖSEV Et desteğinden her yıl on binlerce hasta ve ailesi faydalanıyor. Hastalar vakumlu ambalajlarda taze et olarak ya da LÖSEV Et Kart ile büyük marketlerden, hijyenik koşullarda, kaliteli et ve et ürünlerine ulaşıyor.
LÖSEV İyilikler Tırı etkinliği kapsamında İzmir’de gerçekleştirilen etkinlikte LÖSEV ‘e kayıtlı hasta ve ailelerine et ve et ürünleri sunuldu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir